www.cvonline.hu

Projekt vezető (felelős műszaki vezető)

  • A hirdetés 579 napja lejárt

Megbízónk az épületgépészet területén működő Techno-csek Kft. új beruházások kivitelezéséhez keresi leendő kollégáját az alábbi munkakörbe

PROJEKT VEZETŐ (felelős műszaki vezető)

Feladatok:

  • A kivitelezési folyamat tervezése, vezetése, irányítása, ellenőrzése, műszaki és anyagi felügyelete
  • A projekt teljes ideje alatt a beosztottak munkájának irányítása, ellenőrzése, számonkérése
  • Az önköltségi és alvállalkozói költségvetés alapján a kivitelezési stratégia megállapítása
  • A vállalkozói ajánlatok bekérése, versenyeztetése, majd a kiválasztott vállalkozókkal szerződéskötés
  • A fő berendezések versenyeztetése, műszaki felülvizsgálata, kiértékelése, jóváhagyatása
  • Anyagrendelés tervezése, rendelése, anyagigény vizsgálata, a leszállított, beépített anyagok esetenkénti mennyiségi, minőségi ellenőrzése, számlák ellenőrzése
  • Az építési terület bejárása (munkavédelem, raktár, munkahelyi rend ellenőrzése)
  • Az elvégzett szerelési munka ellenőrzése, nyomon követése (minőség, létszám)
  • A megrendelő felé teljesítés igazolások összeállítása, időbeni leadása
  • Átadási folyamatok lebonyolítása (gáz, kémény)
  • Megvalósulási dokumentáció összeállítása, kiadása, az elkészült létesítmény rendszereinek átadása

Elvárások:

  • felsőfokú épületgépész mérnöki végzettség
  • minimum 2-4 éves tapasztalat
  • Windows felhasználói szintű ismerete
  • önállóság, jó kommunikációs, problémamegoldó és döntési képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • angol vagy német nyelvtudás
  • tervezői programok ismerete
  • egyéb szakterülethez kapcsolódó jártasság (pl.:automatika, elektromosság, közmű)

Amit kínálunk:

  • stabil háttér
  • versenyképes jövedelem csomag
  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helyszíne: Budapest, X. kerület.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő