www.cvonline.hu
Projekt toborzó
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.10.
Jelentkezési határidő: 2016.10.28.
Hirdetés azonosító: 1084773
lejárt

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. pécsi irodájába új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Toborzás-kiválasztási folyamat teljes körű lebonyolítása,
  • Jelöltek előszűrése, interjúztatása, pályáztatása partnerekhez,
  • Aktív, kapcsolattartás jelöltekkel, partnerekkel,
  • Külső helyszíni tájékoztatók megszervezése,
  • Külső toborzási csatornák felkutatása, alkalmazása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Toborzás-kiválasztási területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret
  • Önálló, talpraesett, proaktív személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny: Szakirányú felsőfokú végzettség

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil munkalehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.