www.cvonline.hu
Projekt Toborzó
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.05.
Jelentkezési határidő: 2016.10.17.
Hirdetés azonosító: 1082197
lejárt

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. gyöngyösi kirendeltsége új munkatársat keres - akár azonnali munkakezdéssel - az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Elsősorban fizikai munkaerőre vonatkozó toborzás- kiválasztási folyamat teljes körű koordinálása,
  • Jelöltek interjúztatása, pályáztatása a partnerekhez
  • Aktív kapcsolattartás jelöltekkel, munkaügyi hivatalokkal, ügyfelekkel, partnerekkel
  • Ügyféltalálkozókon, állásbörzéken való részvétel
  • Külső helyszíni tájékoztatók megszervezése, lebonyolítása

Elvárások:

  • Toborzás-kiválasztási területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret
  • Önálló, talpraesett, proaktív személyiség
  • B kategóriás jogosítvány elengedhetetlen

Előny: HR szakirányú felsőfokú végzettség

Amit nyújtunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Stabil munkalehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Folyamatos tréningek, workshopok
  • Fejlődési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.