www.cvonline.hu
Projekt Toborzó
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.09.
Jelentkezési határidő: 2016.09.21.
Hirdetés azonosító: 1077075
lejárt

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. debreceni kirendeltsége új munkatársat keres - akár azonnali munkakezdéssel - az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Toborzási és kiválasztási folyamat teljes körű menedzselése,
  • Jelöltek interjúztatása, pályáztatása a partnerekhez
  • Aktív kapcsolattartás jelöltekkel, munkaügyi hivatalokkal, ügyfelekkel, partnerekkel
  • Ügyféltalálkozókon, állásbörzéken való részvétel
  • Külső helyszíni tájékoztatók megszervezése, lebonyolítása
  • A kiválasztási folyamat adminisztratív támogatása

Elvárások:

  • Toborzás-kiválasztási területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség, HR szakirányú felsőfokú végzettség előnyt jelent!
  • Min. középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret
  • Önálló, talpraesett, proaktív személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • Stabil, multinacionális vállalati háttér
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Folyamatos tréningek, workshopok
  • Fejlődési lehetőség
  • Határozatlan idejű munkalehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.