www.cvonline.hu

Projekt tervező mérnök, időszakos jelleggel

  • A hirdetés 1430 napja lejárt
Multinacionális Partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • árajánlatok készítése,
  • gyártási dokumentációk, darabjegyzékek elkészítése,
  • mintagyártás koordinálása,
  • technológiák és normák meghatározása,
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel,
  • műszaki tartalom tisztázása, egyeztetése,
  • projektek és változások bevezetésének koordinálása,
  • gyártásban felmerülő problémák elemzése, megoldása,
  • időtervek készítése és nyomon követése,
  • részvétel minőségügyi problémák megoldásában.
Elvárások:
  • gépészmérnöki végzettség,
  • angol vagy német nyelv középfokú ismerete,
  • műszaki szókincs,
  • minimum 1-3 év releváns tapasztalat a fenti feladatok ismeretében,
  • minőségügyi, gyártásközeli tapasztalat,
  • 2D, 3D programok ismerete,
  • magas szintű Excel ismeret.
Amit kínálunk:
  • multinacionális környezet,
  • projektjellegű megbízások,
  • stabil hátterű, megbízható munkáltató.
Munkavégzés helye:
  • Taksony
Egyéb:
  • Munkaidő: 8 óra
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.
Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés