www.cvonline.hu

Projekt támogató munkatárs németnyelv-tudással

  • A hirdetés 1306 napja lejárt

Megbízónk, egy multinacionális vállalat szolgáltató központjába (shared service centerbe) nemzetközi projektek támogatásához keresünk munkatársakat.

 Feladatok:

  • a projektek folyamatához kapcsolódó összes háttér és front folyamat összefogása, menedzselése,
  • szerződéstervezetek, tenderanyagok, prezentációk összeállítása,
  • különböző részlegekkel való kapcsolattartás,
  • információ begyűjtése a releváns szakterületekről (pl. gyártás, logisztika, jogi csoport),
  • szükséges dokumentumok végleges összeállítása (prezentációk, szerződések, árajánlatok).

 Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk!),
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • pontosság és precizitás,
  • üzleties gondolkodásmód, kreatív, kezdeményező személyiség.

 Nyelvtudás:

  • folyékony angol- és németnyelv-tudás (felsőfok/tárgyalási szint).

 Megbízónk ajánlata:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő nemzetközileg elismert multinacionális vállalatcsoport,
  • professzionális szakmai és munkakörnyezet,
  • end-to-end folyamatok teljes volumenében való részvétel,
  • előrelépési és horizontális mozgási lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre!