www.cvonline.hu

Projekt támogató mérnök

Régió: Tolna
Tolna

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Jelentkezési határidő: 2016.08.30.
Hirdetés azonosító: 1072553

Megbízónk csúcstechnológiai takarmány és bioetanol gyártással foglalkozik. Számukra keresünk dunaföldvári telephelyükre Projekt támogató mérnök kollégát.

Feladatok:

- A projekt dokumentáció karbantartása (documentation control)
- Microsoft Project alkalmazásban a projekt menetének folyamatos ütemezése
- A projektben résztvevő mérnök kollégák támogatása, napi munkájuk főleg adminisztratív oldalról történő segítése
- Anyagkövetésben segítségnyújtás
- Dokumentáció fordítása magyarról angol nyelvre

Elvárások:

- 1 éves projektmérnöki/projektasszisztensi/dokumentáció kezelői tapasztalat
- gyártási környezet ismerete
- projekttámogatásban szerzett tapasztalat
- mérnöki végzettség (preferáltan gépészmérnöki)
- folyékony angol nyelvtudás
- HATÁROZOTT időtartamra (6-9 hónap) keresünk jelentkezőket

Amit kínálunk:

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a