www.cvonline.hu

Projekt szakértő

A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

A Projekt szakértő részt vesz a Hálózatüzemeltetési osztály projektjeinek tervezésében, a megvalósítás nyomonkövetésében, a felmerülő problémák és kockázatok kezelésében, a projekt dokumentumok, beszámolók és emlékeztetők elkészítésében.

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettséggel rendelkezik
  • 1- 2 éves multinacionális munkakörnyezetben szerzett tapasztalattal bír Műszaki háttérrel bír
  • Átlátja az üzleti összefüggéseket
  • Tárgyalási szinten kommunikál angol nyelven szóban és írásban egyaránt
  • Kiemelkedő kommunikációs és együttműködési készséggel bír
  • Eredményorientált, proaktív
  • Kitűnő elemző- és rendszerező képesség, precizitás és problémamegoldás jellemzi
  • Terhelhető, rugalmas, motivált személyiség
  • Magabiztos MS Office felhasználói ismeretekkel rendelkezik (Excel, Power Point, MS Project)

A munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Telekommunikációs szektorban szerzett tapasztalat
  • Projekt menedzsment terén szerzett tapasztalat

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • Projekt koordináció: szakmai feladatok ellátása, bizonyos rész-feladatok, kisebb projektek menedzselése, ezekre vonatkozóan:
  • Tervezés: terjedelem tervezése, tevékenységek meghatározása, függősége, átfutási ideje és időzítése (Gant chart), költségtervezés
  • Végrehajtás követés és felügyelet
  • Státusz áttekintése
  • Hiányosságok jelzése, a felmerülő problémák kezelése, pótlás biztosítása
  • Határidőre történő teljesítések biztosítása
  • Rendszeres állapotjelentés készítése
  • Kommunikáció: folyamatos kapcsolattartás a projektek tagjaival: igények, elvárások és problémák közvetítése, ezek koordinációja és eszkaláció biztosítása
  • Zökkenőmentes információ áramlás biztosítása
  • Adminisztratív feladatok: csoportmunkák koordinációja, megbeszélések szervezése, emlékeztetők készítése angol/magyar nyelven
  • Projekt adminisztráció: projekt levelezés kezelése, projekt dokumentáció nyilvántartása, karbantartása, projektek nyomonkövetése, státuszjelentések készítése
  • Felsővezetői prezentációk, beszámolók készítése angol nyelven

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kellemes munkahelyi környezet, stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek
  • Szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán

Munkavégzés helye:

Budapest

UPC logó

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzot és motivációs levelet tartalmazó pályázatokat a UPC Karrieroldalon várjuk.