www.cvonline.hu

Projekt segítő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2014.06.28.
Hirdetés azonosító: 782807

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Projekt segítő
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: - Biztosítja, hogy az áruház átalakítási folyamat ütemezett feladatai a vállalati elvárásoknak megfelelően határidőn belül megvalósulnak. Aktív részvétel az átalakítási ütemterv kialakításában és alkalmazásában.
- A napi munkavégzés során a bérelt munkaerő irányítása, kontrollálása
- A vásárlók megfelelő tájékoztatása az átépítés alatt álló területeken
- Kapcsolattartás a projectben szereplő külső partnerekkel
- Aktív kapcsolattartás, jó együttműködés a társosztályokkal.
- Hiánylista nyomon követése és visszajelzése az áruházért felelős Project Manager és társosztályok részére.
- A munka elsősorban éjszaki műszakban történik
Munkakör betöltésének feltételei: - Minimum középfokú végzettség (kereskedelemben szerzett szakismeret előny)
- Vezetői tapasztalat
- Kommunikációs készség
- Csapatmunka
- Változásmenedzsment
- Országos mobilitás (több hetes távollét)
- Teherbírás éjszakai munkavégzés esetén
- Megbízható, magas szintű számítógép felhasználói ismeretek (Word, Excel, Outlook)
- "B" kategóriás járművezetői engedély
Szükséges végzettség: Középiskola, Vagy Értettségi
Szerződés típusa: Határozott
Munkaviszony időtartama: 2 hónap
Előnyt jelent: - Kereskedelemben szerzett szakismeret