www.cvonline.hu

Projekt referens

  • A hirdetés 299 napja lejárt

Pozíció: PROJEKT REFERENS
Munkavégzés helye: Debrecen
Jelentkezési határidő: 2016.05.27.

Debreceni székhelyű nagyvállalat új munkatársat keres

projekt referens

munkakörbe.

Feladatok:

  • pályázatok előkészítése, koordinálása
  • közbeszerzési eljárások lefolytatása ajánlattevői és ajánlatkérői oldalon egyaránt
  • a pályázatok háttérdokumentumainak (számlák, teljesítésigazolások, könyvelési bizonylatok, stb.) feldolgozása, kezelése
  • központi költségvetési támogatások és adatszolgáltatások előkészítése
  • kapcsolattartás a projektekben érintett szolgáltatókkal, partnerekkel

Elvárásaink:

  • felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség
  • közbeszerzési referens tanfolyam
  • a Kbt. és a kapcsolódó jogszabályok alapos ismerete
  • legalább 3 éves pályázati területen szerzett tapasztalat
  • MS Office ismerete, képesség új irodai alkalmazások, illetve webes szoftverek használatára
  • angol nyelvismeret
  • B kategóriás vezetői engedély
  • pontosság, rendszerben gondolkodás, probléma megoldási képesség, több feladat párhuzamos kezelésének képessége

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal, nettó fizetési igény megjelölésével, illetve bizonyítvány másolatokkal a fent megjelölt határidőig küldje el részünkre az alábbi e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Jog / Jogi tanácsadás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő