www.cvonline.hu

Projekt quality mérnök (V01PQA-Ve)

  • A hirdetés 175 napja lejárt

Projekt quality mérnök

V01PQA-Ve

Autóipari beszállító partnercégünk csapatába keresünk projekt quality mérnök kollégát.

Feladatok:

  • Új termékek gyári bevezetésének támogatása
  • Minőségügyi rendszer fejlesztése
  • Termelés napi szintű támogatása a projektekre vonatkozóan
  • Projekt koordináció eseti jelleggel
  • Vevői képviselet
Tapasztalat:
  • Gépész/villamos/minőségbiztosítási mérnök végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Elektronikai területen szerzett min. 2-3 éves tapasztalat
  • FMEA,PPAP,SPC, 8D módszerek ismerete

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő