www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2014.12.17.
Hirdetés azonosító: 881513
lejárt

Projekt pénzügyi elemző

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

Kontrolling:

  • Bejövő számlák és pénzügyi elszámolások kapcsolódó
    folyamatainak átfogó felügyelete
  • Havi rész- és teljes költség kimutatás készítése
    határidőre
  • Általános project munka kontrolling
  • Tárgyi eszközökhöz kapcsolódó kapitalizációs folyamatok kézben tartása és kontrollálása
  • a rendszerbe felvezetett tételek pénzügyi kontrollingja, költséghelyek karbantartása
  • folyamatok folyamatos fejlesztése a meghatározott kereteken belül

Reporting:

  • Költségkalkulációk és költségriportok készítése
  • Ország szintű komplett pénzügyi jelentések készítése határidőre

Kapcsolattartás, ügyfélkapcsolatok:

  • belső és külső ügyfelekkel történő napi szintű kapcsolattartás
  • A vevői igények megismerése/megértése és a lehetőségek beazonosítása

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi, közgazdász vagy számviteli végzettség
  • Felsőfokú angol nyelvtudás kötelező, preferáltan olasz nyelvtudással párosítva
  • Minimum 3 év pénzügyi, illetve kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • analitikus gondolkodás
  • precíz, határidők betartásával történő munka
  • nyitottság és kreatív szemlélet
  • csapatjátékos
  • stressz kezelés
  • hatékony időgazdálkodás és prioritás kezelés
  • folyamatos fejlesztésre való törekvés

Amennyiben szeretné megpályázni ezt az álláslehetőséget, küldje el szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre a pozíció megnevezésével.

Our ambition.
Your legacy.

ABB - Power and productivity for a better world

Régió
Budapest
Pest
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat
3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő