www.cvonline.hu

Projekt műszaki tanácsadó

  • A hirdetés 681 napja lejárt

Európa egyik vezető fűtési szerelvény gyártója, magyarországi leányvállalatához új munkatársat keres

—  Projekt műszaki tanácsadó

munkakörbe.

Feladatok :

  • Magyarország területén a Projektek felkutatása
  • Meglévő Projekt/Beruházó/kivitelező Partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás, új Projekt partnerek bevonása
  • Tervegyeztetés, fűtésrendszerek hidraulikai beszabályozáshoz történő méretezések elkészítése, ellenőrzése, hidraulikai beszabályozás elvégzése
  • Pályázatírókkal való kapcsolattartás
  • Pályázatok figyelése, nyomon követése, piaci információk begyűjtése

A jelölttel szemben támasztott elvárások

  • Épületgépész mérnöki végzettség (szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség)/ szakmai, kereskedelmi ismeret
  • Épületgépészeti tervek értelmezési készsége
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség
  • Német vagy angol nyelv ismerete
  • Windows Office felhasználói ismerete, AutoCAD ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság
  • Talpraesett, határozott fellépés

Elbírálási előnyök

  • fűtéstechnikai piaci ismeret
  • ha a jelölt kíváló kapcsolatokkal rendelkezik az épületgépészeti szakterület kereskedőivel, kivitelezőivel, tervezőivel, lakásszövetkezetekkel, üzemeltetőkkel, távhőszolgáltató vállalatokkal

Amit nyújtani tudunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos csapatban való munkavégzés
  • Biztos, európai szintű munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Teljes (40 óra/hét) munkaidős foglalkoztatás
  • Szolgálati autó, laptop, mobil telefon

Munkavégzés helye

  • Magyarország területe, Budapesti irodai hellyel

Jelentkezés e-mail-en keresztül az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol