www.cvonline.hu
Projekt munkaügyi-koordinátor
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.03.
Jelentkezési határidő: 2016.10.12.
Hirdetés azonosító: 1081172
lejárt

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt. A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. csömöri irodájába munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Munkavállalók személyügyi anyagainak pontos kezelése
  • Munkaviszony létesítéséhez, megszüntetéséhez, munkaszerződés módosításához szükséges adminisztráció ellátása
  • Bérszámfejtés előkészítése, teljesítési igazolások bekérése, adminisztrációja
  • Szabadságok, táppénz, utazási költségtérítések és egyéb elszámolandó tételek feldolgozása
  • Folyamatos kapcsolattartás a Partnerekkel

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, munkavédelmi szakterülethez köthető végzettség előny
  • Munkaerő-kölcsönzésben/munkaügyi feladatok ellátásában szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat előny
  • B kategóriás jogosítvány
  • Középfokú, magabiztos angol nyelvtudás
  • MsOffice programok magas szintű ismerete (különösképp Excel)
  • Határozott, karakán személyiség

Amit nyújtunk:

  • Azonnali kezdés lehetősége
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kellemes, jó hangulatú csapat
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.