www.cvonline.hu

Projekt monitoring munkatárs

  • A hirdetés 4 napja lejárt

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Kancellária

Monitoring- és Kontrolling Osztály

pályázatot hirdet

projekt monitoring munkatárs

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Budapest, 1111 Budapest, Egry József utca 20-22.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

  • Részvétel egyes egyetemi projektek lebonyolításában;
  • Projektdokumentáció összeállítása;
  • Fenntartóval, támogatóval való szerződéskötés koordinációja;
  • Belső utasítások, szabályozások megalkotásában való részvétel;
  • Kapcsolattartás a projektbe bevont munkatársakkal;
  • Fenntartó, támogató felé benyújtandó összefoglalók, elszámolások, beszámolók összeállítása;
  • Kimutatások készítése, részvétel az egyetem adatszolgáltatásainak, belső költségvetésének, beszámolóinak elkészítésében

Pályázati feltételek:

  • Felsőfokú végzettség
  • Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,
  • Elvárt nyelvtudás: angol középfok
  • Minimum 3 év gyakorlati ismeret projekt monitoring/projekt menedzsment területen
  • Microsoft Office programcsomag haladó ismerete, különös tekintettel az Excel-alapú elemzésekre, a kimutatás-készítőre

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Közgazdasági és/vagy üzleti és/vagy számviteli és/vagy pénzügyi végzettség
  • Oracle EBS vagy SAP ismerete
  • Közpénzügyek, államháztartási számvitel ismerete

Elvárt kompetenciák:

  • Önálló munkavégzés,
  • Komplex tudás iránti igény,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Önéletrajz (magyar nyelven)
  • Motivációs levél (magyar nyelven)
  • Az alkalmazás feltétele: 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak pályázattal összefüggő kezeléséhez

A pályázatok benyújtásának módja:

  • Elektronikus úton Humán Erőforrás Igazgatóság részére az alábbi E-mail címen keresztül
Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Közgazdász, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi menedzser, Pénzügyi projektmenedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági menedzser, Gazdasági szakember
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol