www.cvonline.hu

PROJEKT MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.09.28.
Hirdetés azonosító: 970144

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A gyártási folyamatok ismerete
  • Új termék bevezetésének koordinálása
  • Együttműködés a folyamatmérnökséggel, termeléssel, SQA-val
  • PPAP folyamat és dokumentáció kezelése
  • Mintagyártás
  • Vevőkkel történő kapcsolattartás
  • Auditokon történő közreműködés

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Több év autóipari területen szerzett tapasztalat
  • Autóipari szabványok ismerete
  • Projektvezetési tapasztalat
  • Mérési eszközök, módszerek alkalmazása
  • MS Office, SAP ismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJEKT MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK, Veszprém megye

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország