www.cvonline.hu

PROJEKT MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 754252

Link megjelenítéseimages/editor/20090616152556.jpg" border="0" width="300" />

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • A gyártási folyamatok ismerete
  • Új termék bevezetésének koordinálása
  • Együttműködés a folyamatmérnökséggel, termeléssel, SQA-val
  • PPAP folyamat és dokumentáció kezelése
  • Mintagyártás
  • Vevőkkel történő kapcsolattartás
  • Auditokon történő közreműködés

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Több év autóipari területen szerzett tapasztalat
  • Autóipari szabványok ismerete
  • Projektvezetési tapasztalat
  • Mérési eszközök, módszerek alkalmazása
  • MS Office, SAP ismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Veszprém megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJEKT MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK, Veszprém megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése