www.cvonline.hu

PROJEKT MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.05.31.
Hirdetés azonosító: 1137579

Megbízónk a régió piacvezető multinacionális nagyvállalata, jelentős autóipari beszállító. Számára keresünk szakmailag felkészült munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Vevői kapcsolattartás
  • Minőségügyi dokumentumok készítése
  • Vevői reklamációk kezelése, kivizsgálása
  • Termelési területek minőségügyi támogatása
  • Részvétel a termelő eszközök jóváhagyásában
  • Belső hibaanalízisek készítése, akciók definiálása
  • Külső – belső auditokon való aktív részvétel
  • A munkavállalók minőségtudatosságának fejlesztése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 éves minőségbiztosítási tapasztalat autóipari beszállítói cégnél
  • Tárgyalási szintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • APQP folyamatokban való jártasság
  • PPAP dokumentációk készítésében való jártasság (FMEA; CP; folyamatképesség vizsgálatok, mérőeszköz analízisek)
  • Különböző minőségügyi technikák ismerete (5WHY, Ishikawa)
  • Vevői kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Előnyt jelent

  • ISO-TS 16949 auditori képesítés
  • VDA 6.3 auditori képesítés
  • IMDS rendszer használatának ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőséget biztosító és vonzó juttatási csomag
  • Átlag feletti alapbér,
  • 13. havi fizetés,
  • havi 18.000,-Ft cafeteria,
  • Műszakpótlék,
  • Teljesítmény alapú mozgóbér,
  • Karácsonyi bónusz
  • Nyugdíjpénztári és, egészségbiztosítási támogatás
  • Bejárási költségtérítés

A munkavégzés helye

Székesfehérvár környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJEKT MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK, Székesfehérvár környéke

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678