www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.09.
Hirdetés azonosító: 1080479

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
PROJEKT MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (AB)

Feladatok:
  • Adott vevőkörért és termékszegmensért való teljes körű felelősség minőségügyi szempontból a szériagyártás elindításáig;
  • Új termék gyártásának bevezetésében való részvétel;
  • Vevői specifikációk felülvizsgálata;
  • Gyártási folyamattervezésben való részvétel;
  • FMEA készítésben való részvétel;
  • Ellenőrzési folyamat (koncepció) kidolgozása, ellenőrzési tervek készítése;
  • Első mintakészítésben részvétel;
  • Folyamatképesség-vizsgálatok elkészítése;
  • Folyamat-auditok lebonyolítása;
  • A termékbevezetési időszakban (safe launch period) felügyeli a gyártást minőségügyi szempontból, megteszi a szükséges javító intézkedéseket;
  • Vevővel való kapcsolattartás minőségügyi kérdésekben;
  • Esetenkénti külföldi utazás;
  • Projektátadás után támogatja a termékfelelős minőségügyi mérnök munkáját.

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Angol és/vagy németnyelvtudás;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Problémamegoldó és szervező képesség;
  • Terhelhetőség;
  • Legalább 2-3 éves – preferáltan autóipari gyártó beszállító vállalatnál – vevői minőség-biztosítási területen szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezik;
  • APQP, FMEA, Control Plan, SPC, PPAP, MSA ismeret és gyakorlati tapasztalat.

Munkavégzés helye: Cegléd

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest