www.cvonline.hu

PROJEKT-MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 995032

Megbízónk multinacionális, nagy tradíciókkal rendelkező járműipari fejlesztő és gyártó nagyvállalat magyarországi társasága.  Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. A globális vállalatcsoport
fejlesztő központja számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Szoftverkörnyezet, elektronikai háttér, valamint rendszerfejlesztések támogatása
  • Projektek folyamat-alapú minőségbiztosítása, auditálása
  • A támogatási folyamatok továbbfejlesztése
  • Kapcsolattartás a cég más kiemelt jelentőségű telephelyeivel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, elsősorban villamosmérnök vagy autógépész
  • Megbízható angol nyelvtudás
  • 1-2 éves szakmai gyakorlat
  • Kiváló MS-Office ismeretek
  • Autóipari berendezések iránti érdeklődés

Előnyt jelent

  • Szoftver, illetve elektronika fejlesztés területen szerzett minőségbiztosítási tapasztalat
  • Szoftverfejlesztési modellek (CMMI, SPICE) ismerete
  • Autóipari minőségügyi szabványok (VDA4.2, QS9000, ISO/TS16949), ismerete
  • Funkcionális biztonsági szabványok (IEC61508, ISO26262) ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kulturált munkakörülmények
  • Magas színvonalú technikai háttér
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes és változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos, hosszútávra szóló munkahely

A munkavégzés helye

Budapest

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJEKT-MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK, Budapest

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország