www.cvonline.hu

Projekt Minőségbiztosítási Mérnök

  • A hirdetés 1098 napja lejárt

A Tisza Automotive Kft. az elmúlt évek tudatos fejlesztésének eredményeként ma az autóipari és más műszaki terméket igénylő ipari gyártók elismert szállítója.

Dinamikusan bővülő csapatunkba az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • 3D mérőgéppel való mérések elvégzése
  • Visteon termékek PPAP dokumentációjának elkészítése vevőspecifikus követelmények szerint
  • szerszámpróbákon való részvétel, termékek bemérése
  • termékelfogadásához szükséges tesztek (validációs tesztek) megrendelése külső laboratóriumoktól, tesztek eredményeinek elemzése
  • vevői mérésekkel kapcsolatos specifikációk elemzése és válaszok kidolgozása
  • méretek elemzése és a felmerült problémák megoldásainak kidolgozása a kollégák segítségével
  • kapcsolattartás a Vevőkkel
  • a mérésekkel kapcsolatos folyamatok szabványosítása
  • cégen belüli információáramlás támogatása
  • részvétel a reklamált termék mérésügyi tevékenységében

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki vagy minőségbiztosítási végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • minőségorientált gondolkodás
  • magas terhelhetőség, magabiztos fellépés
  • jó szervező, döntő, konfliktuskezelő- és tárgyaló készség
  • önálló és együttműködő munkastílus
  • német nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • szakmakezdés közvetlen személyes támogatással
  • folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • izgalmas feladatok, kihívásokkal teli projektek
  • mentori támogatás
  • versenyképes fizetés és juttatási rendszer
  • hosszú távú karrierlehetőség.

A munkavégzés helye:

  • Tiszaújváros, TVK Ipartelep

Jelentkezni fényképpel ellátott magyar, angol nyelvű önéletrajz, illetve motivációs levél megküldésével, bérigény megjelöléssel a a lenti e-mail címen „Projekt Minőségbiztosítási Mérnök” hivatkozással 2014. október 15-ig lehet.

További információ: Oroszné Nagy Tímea, 06 70/ 383-25-88, munkaidőben

Helyek Tiszaújváros
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő