www.cvonline.hu

Projekt minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 879 napja lejárt

Feladatok

  • Szoftver minőségbiztosítási terv létrehozása vevői követelményeknek megfelelően
  • Minőségbiztosítási mutatók és kockázatok nyomonkövetése és riportok készítése
  • Vevői projektek minőségbiztosítási tevékenységének tervezése és nyomonkövetése
  • Auditok lebonyolítása a különböző fejlesztési szakaszoknál
  • Review tevékenység támogatása
  • Vevői minőségbiztosítási riportok támogatása
  • FMEA elkészítésének támogatása (Design, process és system FMEA)
  • Külső auditok és felmérések támogatása
  • Részvétel folyamatfejlesztési projektekben

Elvárások

  • Villamosmérnök, mérnök informatikus, programozó matematikus végzettség (MSc.)
  • Szoftverfejlesztési és/vagy elektronika fejlesztési tapasztalat
  • Hibaelemző minőségbiztosítási technikák ismerete (FMEA, FTA, RCA)
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás

Előny

  • Az alábbi szabványok ismerete: ISO/TS 16949, ASPICE, ISO 26262, VDA
  • Németnyelv-tudás
  • Autóipari tapasztalat

Személyiség

  • Minőségorientált és analitikus gondolkodásmód
  • Határidők betartása
  • Rugalmas, csapatjátékos

Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Sikeres és gyorsan növekedő vállalat
  • Egyedülálló szakmai fejlődési lehetőség minőségbiztosítási területen
Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő