Projekt Minőségbiztosítási Mérnök (Észak-Magyarország) - BPP - 1208

  • A hirdetés 1918 napja lejárt

Észak-Magyarországi multinacionális járműipari megbízónk számára keresünk Projekt minőségbiztosítási mérnök munkatársat.

Feladatok:

  • Vevői elégedettség biztosítása, igényeik folyamatos képviselete
  • Felkészülés a mintadarab-gyártási auditokra
  • Ellenőrzési és vizsgálati terv készítése
  • Első termék auditok vezetése
  • Vevői auditok vezetése (QCR, PMR, FAI)
  • Vevői nyitott pontok naprakész figyelemmel kisérése, az intézkedési tervek hatékonyságának felügyelete
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel a minőségirányítási szervezet részéről

Elvárások:

  • Minőségirányítási, vagy gépészmérnöki végzettség (előny: hegesztő szakirány)
  • Legalább 2 év gyakorlati tapasztalat minőség irányítási rendszerekben (SPC, FMEA, ISO, 5S, 8D, 5Why ismeretek)
  • Aktív francia és angol nyelvtudás, legalább az egyik nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Kiváló kommunikációs, szervezői és problémamegoldó készség
  • Motivált, pontos, nyitott személyiség, vevőközpontú gondolkodásmód
  • Rugalmasság és csapatmunkára való alkalmasság

E-mail: E-mail cím megjelenítése
Referencia: BPP - 1208
Weboldal: Link megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Heves
Nógrád
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő