Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Projekt Minőségbiztosítási Mérnök (Észak-Magyarország) - BPP - 1208

LeanCenter / Aurum Oktatási Központ Kft.-Projekt Minőségbiztosítási Mérnök (Észak-Magyarország) - BPP - 1208
Hozzáadva 2012.07.06.
Hirdetés azonosító: 376241
lejárt

Észak-Magyarországi multinacionális járműipari megbízónk számára keresünk Projekt minőségbiztosítási mérnök munkatársat.

Feladatok:

  • Vevői elégedettség biztosítása, igényeik folyamatos képviselete
  • Felkészülés a mintadarab-gyártási auditokra
  • Ellenőrzési és vizsgálati terv készítése
  • Első termék auditok vezetése
  • Vevői auditok vezetése (QCR, PMR, FAI)
  • Vevői nyitott pontok naprakész figyelemmel kisérése, az intézkedési tervek hatékonyságának felügyelete
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel a minőségirányítási szervezet részéről

Elvárások:

  • Minőségirányítási, vagy gépészmérnöki végzettség (előny: hegesztő szakirány)
  • Legalább 2 év gyakorlati tapasztalat minőség irányítási rendszerekben (SPC, FMEA, ISO, 5S, 8D, 5Why ismeretek)
  • Aktív francia és angol nyelvtudás, legalább az egyik nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Kiváló kommunikációs, szervezői és problémamegoldó készség
  • Motivált, pontos, nyitott személyiség, vevőközpontú gondolkodásmód
  • Rugalmasság és csapatmunkára való alkalmasság

E-mail: cv@leancenter.hu
Referencia: BPP - 1208
Weboldal: http://www.leancenter.hu/leancenter-allasajanlatok/blog.html

Kategória
Termelés / Gyártás, Műszaki / Mérnök
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Borsod-Abaúj-Zemplén, Heves, Nógrád

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése