www.cvonline.hu

Projekt mérnökség igazgató

  • A hirdetés 1189 napja lejárt
Link megjelenítéseimages/prohr_logo.gif" border="0" alt="" />

Partnerünk bővülő, multinacionális autóipari beszállító. A folyamatos fejlődés, termékbővítés és vevői elégedettség biztosítására keressük a menedzsment új tagját az alábbi kulcspozícióba

PROJEKT MÉRNÖKSÉG IGAZGATÓ

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

A pozíció betöltője a mérnökség vezetőjeként felelős lesz a területen dolgozók munkájának tervezéséért, megszervezésért, irányításáért. Stratégiai feladatai közé tartozik az új termék bevezetési projektekkel kapcsolatos feladatok koordinálása, felügyelete.

A vállalati célkitűzések alapján a területre vonatkozó célok meghatározása és teljesítése
A beosztott kollégák munkájának irányítása, fejlesztése, a teljesítményük kontrollja és értékelése
Új termékek bevezetésével, a gyártás műszaki előkészítésével, a vevői jóváhagyással kapcsolatos projektkoordináció irányítása
A gyártástechnológia támogatásának, fejlesztésének irányítása
Üzleti tervezésben, vállalati stratégia kidolgozásában való részvétel
Erőforrás és budget felelősség
Projekt koordináció és kontroll
Külső és belső kapcsolattartási feladatok

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Min. 4-5 év autóipari tapasztalat
Több év vezetői tapasztalat multinacionális gyártókörnyezetben
Több év új termék bevezetésével kapcsolatos tapasztalat (APQP, PAPP)
Felsőfokú műszaki végzettség
Erős projektmenedzsment tudás, tapasztalat
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Vezetői készségek, folyamatszemlélet

ELŐNY:

Fémmegmunkálási, gépipari tudás, tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Észak-Dunántúl, autópálya közelében

AMIT KÍNÁLUNK:

Komplex vezetői feladatok
Versenyképes juttatási csomag, cégautó

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR970 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.