www.cvonline.hu

Projekt mérnök

  • A hirdetés 629 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként mezőgazdasági és ipari alkatrészek illetve építőipari termékek gyártásával foglalkozik. Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Az OROS Divízió tevékenysége mezőgazdasági és építőipari gépgyártásra terjed ki. Elsősorban hazai, nyugat és kelet-európai, valamint észak-amerikai piacokat szolgál ki. Az LPD Divízió tevékenységét autóipari alkatrészeket gyártása és fejlesztése jellemzi. Megrendelőink közé több az autóiparban ismert és elismert vállalatok tartoznak. A Linamar Hungary Zrt. legfiatalabb gyáregysége a PPM Divízió amely ipari, autóipari alkatrészgyártással foglalkozik.

 Az LPD divízióba Orosházára az alábbi munkakörre várjuk jelentkezését:

Feladata:

  • Új munkák bevezetése, technológiák kidolgozása
  • Futó projektek műszaki felügyelete
  • Költségcsökkentő és hatékonyságnövelő fejlesztések kidolgozása
  • Vevői kapcsolattartás műszaki témákban
  • Változások bevezetése menedzselése

Elvárásaink:

  • Gépészmérnöki végzettség – gépgyártástechnológia szakirány
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Német nyelvtudás előnyt jelent
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • AUTO CAD, CAD/CAM szoftverek felhasználó szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Érdekes munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Személyes fejlődés tréningeken keresztül

Szakmai önéletrajzokat az alábbi elérhetőségekre várjuk:

Aszalós Adrienn Ágnes - Toborzási munkatárs

Helyek Békés
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol