www.cvonline.hu

Projekt mérnök

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 934519

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A termékek alapanyagának és külső megjelenésének módosítására irányuló projektek koordinálása
  • A projektek gazdasági, erőforrás és kockázat menedzsment szempontú előkészítése
  • Saját projektek tervezése, kivitelezése, nyomon követése
  • Erőforrás-, üzleti-, és időtervek készítése
  • Információ megosztás más szervezeti egységekkel
  • A minőségi szabványoknak és előírásoknak megfelelő működés biztosítása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Proaktív, nyitott, eredmény-orientált személyiség
  • Előny: projektmenedzsment területén, ill. nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése címre!