www.cvonline.hu

PROJEKT MÉRNÖK

  • A hirdetés 676 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő jászárokszállási multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:

Feladatok:

  • Főként kialakított gyártó folyamatok, gyártósorok áttelepítése a németországi anyavállalattól a magyarországi telephelyekre
  • Részvétel az új gyártósorok kialakításában, optimalizálásában
  • Házon belüli projektek (6 Sigma, Lean, stb.) vezetése
  • Gyártási folyamatok fejlesztésében való részvétel

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Műszaki ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, mérőeszközök ismerete és gyakorlatban való alkalmazásuk)
  • Kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, kattintson az alábbi gombra, és adja le jelentkezését.

További információ a +36-30/412-7265 vagy a +36-1/550-0103 telefonszámokon kérhető.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő