www.cvonline.hu

Projekt mérnök

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.08.20.
Hirdetés azonosító: 875942
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Jelenleg egy nemzetközi partnercégünk részére keresünk munkatársat projekt mérnök pozícióba az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Smart metering / smart grid (okos mérési) rendszerek műszaki szakértői támogatása
  • Műszaki megoldások, projektek kidolgozása a termékfelelősök és fejlesztők bevonásával, ajánlatok készítése műszaki előkészítéssel
  • Rendszerek konfigurálása, beüzemeltetése
  • Ügyfelek távoli és helyszínen történő műszaki támogatása
  • Minőségi célok betartása, nyomonkövetése
  • Vevői kapcsolattartás
  • Meglévő projektek vezetése
  • Projekt kalkulációk készítése, utóellenőrzés

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Erős informatikai tudás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office ismerete
  • Nemzetközi csapatmunka
  • Következetesség, megbízhatóság, önállóság, jó problémamegoldó képesség
  • Projektvezetői képesség és tapasztalat

A munkavégzés helye: Budapest, alkalmanként vidék, illetve Európa országai

Előnyt jelent:

  • Tapasztalat az alábbi területek valamelyikén:
    • Áramszolgáltatók, villamos mérőórák
    • IT rendszerek, helyi hálózatok
    • Telekommunikáció, GSM, GPRS kommunikáció
  • CCNA vagy hasonló képzés
  • Német nyelvtudás
  • Projektvezetői tapasztalat
  • Közbeszerzési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Vállalati gépjármű
  • Céges laptop és telefon

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük a Link megjelenítése pályázzon a pozícióra fényképes önéletrajz feltöltésével. Kérem, az önéletrajzban feltétlenüljelölje meg a releváns referenciát!

Kategória
Mérnök / Műszaki