www.cvonline.hu

Projekt mérnök

  • A hirdetés 1017 napja lejárt

A Nestlé Hungária Kft. SZERENCSI  gyárába keres a következő pozícióba kollégát:

 PROJEKT MÉRNÖK

Elvárások:

  • Gépész- vagy villamosmérnöki végzettség.
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete.
  • Munkabiztonsági ismeretek, elkötelezettség.
  • Minimum 2 éves szakmai gyakorlat.
  • Jó dokumentációs és prezentációs készség.
  • AUTOCAD és MS Office alkalmazások ismerete.
  • Határozottság, jó szervező készség.
  • Önálló, precíz munkavégzés.

Elvégzendő feladatok:

  • Beruházási és építési projektek tervezése (műszaki, idő, költség tervek)
  • Munkabiztonsági tervkészítés, oktatás, betartatás
  • Kivitelezés levezetése
  • Oktatások megszervezése, lebonyolítása, vizsgáztatás
  • Beindítás, üzembe helyezés dokumentáció-készítés.
  • Projekt csapat koordinálása, határidők, költségtervek betartása.

Előny:

  • TPM és Six Sigma gyakorlati ismeretek.
  • SAP ismerete.

Amit nyújtunk:

  • Multinacionális környezet.
  • Versenyképes fizetés + egyéb juttatások.

További információkat cégünkről honlapunkon találhat: Link megjelenítése

Angol – magyar nyelvű önéletrajzokat az alábbi címre várjuk. Kapcsolattartó: Orosz Lilla

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol