www.cvonline.hu

PROJEKT MÉRNÖK - Projekt specialista

  • A hirdetés 1217 napja lejárt

Feladatok:

  • Vevői igények alapján a tervek megvalósíthatósági módozatainak kidolgozása és prezentálása
  • Tervek módosítása a megvalósíthatóság érdekében
  • A vevők egyedi igényeinek felmérése, azok megvalósíthatóságának megvizsgálása
  • Anyagigények, költségek meghatározása
  • Szoros együttműködés a gyártással, gyártástervezésessel, tervezőkkel, sales-esekkel
  • Technikai segítségnyújtás az ajánlatadás során
  • Kapcsolattartás külsős beszállítókkal
  • A tervek illetve specifikációk sikeres elfogadtatásának esetén a teljes végrehajtási folyamat nyomonkövetése, mint a projekt vezetője
  • A végrehajtás közben kért változtatások megvalósítása
  • A teljes folyamat ledokumentálása
  • Vevők felé a dokumentumok, tervek biztosítása
  • A projekt időbeli ütezemése

Elvárások:

  • Műszaki diploma: villamos/gépész/épületgépész
  • 3-5 éves tapasztalat hasonló területen
  • CAD tervezőprogram napi használatában szerzett mély tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Gyártás területén szerzett több éves tapasztalat

Munkavégzés helye: GYÖNGYÖS

Kontakt:

Kozma Noémi

E-mail cím megjelenítése

06/1 88 33 591

Helyek Gyöngyös
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő