www.cvonline.hu

Projekt mérnök (Miskolc környéke)

Trenkwalder
Hozzáadva: 2016.04.07.
Jelentkezési határidő: 2012.03.06.
Hirdetés azonosító: 366499
lejárt

teaser top

Multinacionális partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Projektek átfogó koordinálása
  • Projekttervek (minőség-, költség-, időterve) kidolgozása
  • Technikai, minőségi, szállítási követelmények egyeztetése, véglegesítése a vevőkkel, beszállítókkal és belső társosztályokkal
  • Megfelelő dokumentáció biztosítása
  • Gyártási folyamat és technológia kidolgozásának biztosítása
  • Projekt megvalósulásának nyomon követése

    Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Logikus gondolkodás

  • Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
    Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, a GYON-5-0027 hivatkozási szám megjelölésével küldje el magyar, illetve német és/vagy angol nyelvű önéletrajzát a következő e-mail címre:

    Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.

    teaser bottom
    Kategória
    Termelés / Gyártás
    Régió
    Borsod-Abaúj-Zemplén