www.cvonline.hu

PROJEKT MÉRNÖK INTERIM (3-4 HÓNAPRA)

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 679678

Autóipari gyártási területre keresünk gyakorlattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Projektek koordinálása, felügyelete gyártási területen, költség idő és minőségügyi szempontok alapján,
  • Együttműködés az érintett részlegekkel az új termék bevezetések kapcsán,
  • Eredményesség elemzése (selejt és utómunka mutatók), figyelése, javítása,
  • Gyártási dokumentumok készítése (FMEA, Control Plan, Munkautasítások),
  • Technológia, dokumentáció készítése, változások menedzselése, archiválása.
Elvárások:
  • Felsőfokú szakmai végzettség (gépész- vagy üzemmérnöki végzettség),
  • Magabiztos, tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás,
  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves szakmai ismeretek/tapasztalat,
  • Innovatív gondolkodás, nyitottság, kreativitás, proaktivitás,
  • Készség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt,
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, pontosság,
  • Microsoft Office csomag ismerete,
  • SAP, APQP, TPS ismeret előnyt jelent.
Munkavégzés helye:
  • Mezőkövesd
Kapcsolat:
Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör magas szintű ellátására, várjuk jelentkezését, magyar és német vagy angol nyelvű szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör feltüntetésével a következő címre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Mezőkövesd