Megbízható nemzetközi autóipari gyártó partnerünk részére keresünk új munkatársat

PROJEKT mérnök

(HF 10-7038)

pozícióba.

Feladat

  • Felelősség a projektek sikerességéért,
  • Vevőkkel történő kapcsolattartás, vevői követelmények, elvárások teljesítése,
  • A projekt résztvevőivel való együttműködés, koordinálás,
  • A belső folyamatok megtervezése, a kivitelezés végigkísérése,
  • Selejtjelentések készítése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, villamosmérnök),
  • Projektmenedzsmentben vagy gyártásban szerzett min. 1-2 éves tapasztalat,
  • A vevői kapcsolattartásban szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • Aktív angol nyelvtudás (francia vagy német nyelvtudás előnyt jelent).

Amit kínálunk

  • Biztos nemzetközi háttér, versenyképes fizetés,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7038”-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítő

Trenkwalder Kft

A Dinocoop Kft. számára keresünk új munkatársat...
Budapest

Ügyfélszolgálati specialista román-angol nyleven

Multinacionális partnerünk számára keresünk 6 h...
Budapest

Tej árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Tej árufeltöltő Munkavégz...