www.cvonline.hu

Projekt mérnök (angol)

  • A hirdetés 965 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Elektronikai termékeket gyártó beszállító Partnerünk megbízásából keresünk néhány éves tapasztalattal rendelkező mérnököt a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Új termék bevezetéséhez projekttervek készítése, projektek tervezése, vezetése és végrehajtása.
Vevői igények alapján a gyártás és gyártási kapacitás tervezése,
Új projektek esetén Budget terv készítése, nyomon követése,
A gyártási folyamat optimalizálása (fő szempontok a minőség, kapacitás, ergonómia), layout megtervezése,
Az új projektekhez tartozó berendezések és eszközök beszerzése, beszerzésének koordinálása,
A berendezések telepítésének és üzembevételének koordinálása (gépfelszabadítással),
Gyártásindítás, próba- és mintagyártás vezetése, végrehajtása,
Termelési dokumentációk elkészítés, a helyi rendszerbe való beillesztése,
A termék és folyamatváltozások nyomon követése, változtatások bevezetése,
Gyártás indításakor biztosítani a főként vevői specifikációkon alapuló folyamatminőséget, és a hozzá megfelelő megelőző intézkedéseket,
Költségcsökkentő megoldások keresése a tervezésben és az áttelepítéseknél,
Részvétel a projekt csoportok munkájában.

Követelmények:

Műszaki diploma
1-5 éves tapasztalat gyártó cégnél (projektvezetői vagy projekttagi)
Aktív angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes, tapasztalatnak megfelelő bérezés
Bónusz-rendszer
Cafeteria
Bejárástámogatás, költözés esetén az elején letelepedési támogatás
Tanfolyamok, fejlődési lehetőség

Helyek Székesfehérvár
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator