www.cvonline.hu

Projekt menedzsment gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 824902
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatában kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdéskor is.

Élj a lehetőséggel!

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk keres Projekt menedzsment gyakornoki pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • Teszt scenario előkészítés
  • Teszt rendszerben történő folyamatlépések elvégzése
  • Teszt status nyomon követése és teszteléssel kapcsolatos hibák lejelentése a Quality Center programban
  • Folyamatábrák frissítése
  • Munkautasítások frissítésének támogatása
  • Kimutatások, riportok előkészítése
  • Egyéb feladatok, melyekkel a Project csapat munkáját támogatja

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok Kereskedelem / Közgazdaságtan / Logisztika területen
  • Microsoft Office 2010 program felhasználói szintű ismerete (Outlook, Excel, Word, Power Point)
  • Heti 3-5 nap munkavégzés, 6-8 órában
  • Erős angol nyelvtudás írásban és szóban

Munkaidő: Hétfőtől péntekig heti 3-5 nap munkavégzés, napi 6-8 órában,  hosszútávon.

Amit kínálunk

  • bruttó 800 Ft-os órabér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • céges buszjáratok igénybe vehetőek elegendő hely esetén (munkavégzés: Veresegyház)
  • multinacionális vállalatnál történő tapasztalatszerzés

Amennyiben hosszútávon szeretnéd vállalni a fenti pozíciót, jelentkezz rá regisztrációt követően a honlapunkon keresztül.