www.cvonline.hu
Projekt menedzser
Trenkwalder Kft
Régió: Győr-Moson-Sopron
Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.06.26.
Hirdetés azonosító: 942568
lejárt

Elektronikai iparágban tevékenykedő Partnerünk részére keresünk lojális kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Gyakorlatias munkakör
  • A projekt koordinálása a prototípus gyártásától egészen az ajánlat készítéséig
  • Árajánlatok kidolgozásának, majd új termékek bevezetésének koordinációja, a szükséges információk begyűjtése, projektdokumentáció készítése, kezelése
  • Főként külföldi partnerekkel való kapcsolattartás
  • Vevőkkel, beszállítókkal való egyeztetés
  • Riportok, kimutatások készítése és folyamatos nyomon követése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat (De motivált pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • Tárgyalási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret
  • SAP ismeret

  • Előny:
             Gépészmérnök, mechatronikai mérnök, villamosmérnök végzettség
             Elektronikai iparágban való jártasság

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés
  • Változatos munkakör

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.