www.cvonline.hu

PROJEKT MENEDZSER

  • A hirdetés 606 napja lejárt

Nemzetközi hátterű szolgáltató cég részére, üzletfejlesztési területre keresünk key account menedzsert.

Feladatok:

  • Projektmenedzserek irányítása, mentorálása.
  • Kiemelt ügyfelekkel való tárgyalások lebonyolítása.
  • Üzleti és stratégiai tervek készítése.
  • Értékesítési folyamatok menedzselése.
  • Riportálás a vezetés felé.

Elvárások:

  • Közgazdasági diploma.
  • Felsőfokú, tárgyalási szintű folyékony angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt.
  • B2B területén szerzett több éves tapasztalat.
  • Stratégiai gondolkodás.
  • Multinál szerzett vezetői vagy projektmenedzseri tapasztalat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Helyek Budapest
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő