www.cvonline.hu

Projekt Menedzser

  • A hirdetés 1184 napja lejárt

Cégünk Európa számos országában sikeresen működő, magyar tulajdonú vállalat, mely ipari termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozik, Európa szerte.

Budapest mellett, Vecsésen működő gyártó és fejlesztő központunkba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Árajánlat kérések beérkezésekor egyeztetés a vevővel
  • Az egyedileg gyártott termékek költségvetésének kidolgozása a Gyártási és Technológiai osztályokkal együttműködve
  • Árajánlat készítése magyar illetve angol nyelven
  • A megrendelt termékek nyomon követése, folyamatos kapcsolattartás a vevővel és a kollegákkal
  • Felmerülő módosítások kezelése a vállalatirányítási rendszerben

Elvárásaink:

  • 1-2 éves tapasztalattal rendelkező illetve friss diplomás jelentkezőket várunk
  • Gyártás, Szereléstechnológia ismeretek
  • Felsőfokú műszaki végzettség, lehetőleg Gépészmérnöki szakirányon
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Nagyfokú önállóság
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Belső folyamatok pontos betartása
  • Csapatorientált gondolkodás
  • Erkölcsi Bizonyítvány
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete előny, de nem feltétel

Nyelvtudás:

  • Középfokú angol nyelvtudás elengedhetetlen, lehetőleg műszaki nyelvismerettel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatal, folyamatosan fejlődő csapat
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Jelentkezni angol és magyar fényképes Önéletrajzzal az alábbi email címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő