www.cvonline.hu

Projekt Menedzser

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2014.01.06.
Hirdetés azonosító: 722976

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Projekt Menedzser
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: - Aktív részvétel a Tesco hazai és nemzetközi projektjeiben
- Folyamatos kapcsolattartás az áruházakkal, társosztályokkal, a felmerülő problémák kezelése
- A folyamatok analízise, rendszeres állapotjelentés készítése
- Általános PM módszertan szerint előkészítési, tervezési, végrehajtási és ellenőrzési feladatok ellátása (különösen scope, resource, time, cost és risk management területen)
- Projektek technikai illetve architekturális támogatása, valamint a szükséges dokumentációk elkészítése, véleményezése
- Projektek lezárása: az eredmények sikeres átadása az operatív területek számára
Munkakör betöltésének feltételei: - Főiskolai/egyetemi végzettség informatikai, műszaki, vagy biztonsági területen
- 2-3 éves biztonsági területen szerzett tapasztalat
- Projekt vezetésben szerzett tapasztalat
- Csapatorientált projektmunka tapasztalat
- Haladó szintű (MS Office) számítógépes ismeret
- Tárgyalóképes angol nyelv ismeret írásban és szóban
- "B" kategóriás jogosítvány
- Erős analitikus készség
- Kiváló tervező, szervező készség
- Kreatív üzleti gondolkodás
- Problémamegoldás
- Országos mobilitás
- Magas szintű önállóság és proaktivitás
- Erős kommunikációs és szervezési, koordinációs képességek
Szükséges végzettség: Érettségi
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép )
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: Gazdasági főiskolai vagy egyetemi végzettség
Ptk. ismerete
Operatív tapasztalat
Lean Six Sigma felkészültség