www.cvonline.hu

Projekt menedzser

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.23.
Jelentkezési határidő: 2017.12.12.

Project Manager - Project Engineer - Projektmérnök - Projektmenedzser

Multinacionális partnerünk magyarországi leányvállalata számára keresünk Projektmérnököt. A cég piacvezető az élelmiszer feldolgozás és csomagolás területén.

Pozíció leírása / Job description

Az új kolléga fő fókuszában az élelmiszer-feldolgozó gépek értékesítésének, telepítésének és működtetésének támogatása lesz műszaki és projekt oldalról.

Az új kolléga fő feladatai közé tartozik majd:

- kapcsolattartó támogatása a projekt korai fázisában: megfelelő mérnöki megoldások megtervezése, költség kalkuláció készítése

- P&ID rajzok készítése, layout tervezés, 3D felépítési rajzok készítése, felszerelés és összetevők kiválasztása a vevők igényeinek megfelelően, költségek folyamatos nyomon követése, műszaki és beszerzési tevékenység teljes körű nyomon követése

- mérnökök és technikusok koordinálása, felügyelete.

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik:

- Felsőfokú végzettséggel, folyamatmérnöki, élelmiszermérnöki, vegyészmérnöki, gépészmérnöki vagy ezekhez hasonló területen

- folyékony angol nyelvtudással (szóban és írásban)

- erős AutoCAD ismeretekkel

- kiváló kommunikációs képességekkel

- gyártó cégnél szerzett folyamat vagy projekt mérnöki tapasztalattal

- folyékony élelmiszer iparban szerzett termelési tapasztalat előny!

Amit kínálunk / Offer

A cég emberközpontú vezetőséget és légkört, jó karrierlehetőségeket (akár külföldi kiküldetést is), ötletekre és kreativitásra nyitott környezetet és kiemelt bérezést biztosít.

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -