www.cvonline.hu

Projekt Menedzser

  • A hirdetés 181 napja lejárt

Az adott szakterületen komoly múlttal és sikerekkel rendelkező, épületgépészeti kivitelezéssel
foglalkozó cég megbízásából, hosszú távra, határozatlan időre keresünk

Projekt Menedzsert
(épületgépészeti ipari méretű projektekre)

Feladatok:

  • a kivitelezési folyamat tervezése, vezetése, irányítása, ellenőrzése
  • a beosztottak munkájának irányítása, ellenőrzése, számonkérése
  • az alvállalkozói ajánlatok bekérése, versenyeztetése, majd a kiválasztott vállalkozókkal szerződéskötés
  • a fő berendezések versenyeztetése, műszaki felülvizsgálata, kiértékelése, jóváhagyatása
  • anyagrendelés tervezése, rendelése, anyagigény vizsgálata, a leszállított, beépített anyagok esetenkénti mennyiségi, minőségi ellenőrzése, számlák ellenőrzése
  • az építési terület bejárása (munkavédelem, raktár, munkahelyi rend ellenőrzése)
  • az elvégzett szerelési munka ellenőrzése, nyomon követése (minőség, létszám)
  • a megrendelő felé teljesítés igazolások összeállítása, időbeni leadása
  • megvalósulási dokumentáció összeállítása, kiadása, az elkészült létesítmény rendszereinek átadása
  • pótmunka költségvetés elkészítése, kiadása
  • a kivitelezési munka pénzügyi lezárása, budget véglegesítése

Elvárások:

  • felsőfokú épületgépész végzettség
  • minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • vonatkozó előírások, jogszabályok ismerete
  • magas fokú önállóság, kiemelkedő kommunikációs, szervezési, problémamegoldó és döntési képesség, vezetői ambíciók
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny, de nem előírás:

  • angol vagy német nyelvtudás
  • tervezői programok ismerete
  • egyéb szakterülethez kapcsolódó jártasság (pl.:automatika, elektromosság, közmű)

Amit kínálunk:

  • barátságos környezet, segítőkész háttér
  • versenyképes jövedelem (céges autó, laptop, telefon)
  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helyszíne:

  • Budapest

A jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő