www.cvonline.hu

Projekt menedzser

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 1024989

3D nyomtatási technológiák fejlesztésével és gyártásával foglalkozó cég keres Projekt Menedzsert.
Feladatok:

  • A fejlesztési projektekkel kapcsolatos erőforrások, költségek, tervezése, elemzése, felülvizsgálata és folyamatos kontrollja
  • A fejlesztési projekteken dolgozó csapat és alvállalkozók menedzselése
  • Projekttervek aktualizálása, a feladatok megvalósulásának nyomon követése, kontrollálása
  • Együttműködés a vállalat egyéb részlegeivel

Elvárások:
  • Felsőfokú informatikus- vagy villamos mérnöki végzettség
  • Szoftverfejlesztési projektekben és/vagy azok minőségbiztosításában szerzett tapasztalat
  • Csapatmunka és felelősségteljes önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Vezetési és szervezési készségek
  • Precizitás
  • Proaktivitás

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos egyénre szabott továbbképzési, fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat, családias légkör
  • Izgalmas projektek, kihívást jelentő feladatok

Előnyök:
  • IT rendszerfejlesztési és minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki projektmenedzsment tapasztalat

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el szakmai referenciákkal bővített, fényképes önéletrajzát és referencia munkáit!

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió