www.cvonline.hu

PROJEKT MENEDZSER

  • A hirdetés 575 napja lejárt

A BePRO Solutions Kft. (Link megjelenítése) egy 5 éve alakult, gyorsan növekvő reklámeszköz gyártó manufaktúra. Átfogó szolgáltatást kínálunk, a kezdeti tervektől egészen a késztermékig, ezzel erősítve a cég üzenetét, márkáját.

Piacvezető szerepre törekvő, dinamikusan fejlődő fiatal és lelkes, összetartó csapatunkba keresünk

munkatársat.

Feladatok:

  • ügyféligény megfogalmazása a gyártás számára,
  • határidők pontos betartatása
  • kapcsolattartás az alvállalkozókkal, értékesítővel és a gyártásban dolgozókkal,
  • engedélyek intézése
  • műszaki rajzok készítése, értelmezése

Elvárások:

  • minimum középfokú, műszaki területen szerzett végzettség,
  • jó tárgyaló- és problémamegoldó készség
  • proaktivitás, eredményorientáltság

Előny:

  • építőipar, nyomdaipar, gépészet területén szerzett tapasztalat, végzettség
  • tárgyalóképes aktív angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes kompenzációs csomag (alapbér+ cafeteria+ laptop)
  • elismerés, megbecsülés
  • lehetőség fejlődésre, sikerre egy növekvő cégben
  • összetartó, kellemes munkahelyi légkör
Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő