www.cvonline.hu

Projekt Menedzser (Működésfejlesztési Csapat)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2015.04.06.
Hirdetés azonosító: 922881

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Projekt Menedzser (Működésfejlesztési Csapat)
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: A Szemléletváltás csapat "Adminisztráció egyszerűsítés" területre keres munkatársat. A csapat folyamatosan azon dolgozik, hogy mind az áruházi működésben, mint a Tesco egyéb területein olyan folyamatokat vezessünk be, amik átláthatóak, egységesek és a lehető legegyszerűbb megoldást biztosítják, annak érdekében, hogy a munkatársaink a leghatékonyabban végezhessék a munkájukat.

- Aktív részvétel a Tesco hazai és nemzetközi működésfejlesztési projektjeiben
- Folyamatos kapcsolattartás az áruházakkal, társosztályokkal, a felmerülő problémák kezelése
- A folyamatok analízise, rendszeres állapotjelentés készítése
- Általános Projekt menedzsment módszertan szerint előkészítési, tervezési, végrehajtási és ellenőrzési feladatok ellátása
- Projektek projekt módszertannal történő vezetése, valamint a szükséges dokumentációk elkészítése, véleményezése
- Projektek lezárása: az eredmények sikeres átadása az operatív területek számára
- Adminisztrációs folyamatok felmérése az áruházi működésben
- Javaslattétel a folyamatok egyszerűsítésére
- Részvétel az új folyamatok kidolgozásában
Munkakör betöltésének feltételei: - Minimum középfokú végzettség (érettségi)
- Projekt menedzseri tapasztalat, azaz meglévő folyamatok átvilágításában/elemzésében, a folyamat újragondolásában, új folyamat kidolgozásában és bevezetésében és visszamérésében
- Projekt vezetés eszköztár és adminisztrációs folyamatok ismerete
- Magas szintű MS Excel ismeret
- Magabiztos, aktív angol nyelvismeret, írásban és szóban
- "B" kategóriás jogosítvány és vezetési rutin

- Erős numerikus és verbális készség
- Kreatív üzleti gondolkodás
- Problémamegoldás
- Országos mobilitás
- Magas szintű önállóság és proaktivitás, önálló javaslattétel a problémákra
- Erős kommunikációs és szervezési, koordinációs képességek
- Innovatív gondolkodásmód, szemlélet

Szükséges végzettség: Érettségi
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: - Felsőfokú gazdasági végzettség
- Vezetői tapasztalat
- Lean Six Sigma minősítés
- MS Project, OneNote alkalmazások ismerete.