www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 827139
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People Hungary Kft. egy szakemberek, illetve közép- és felsővezetők keresésére és kiválasztására specializálódott nemzetközi tanácsadó cég, mely fő tevékenységeként személyzeti tanácsadói szolgáltatást biztosít informatikai, pénzügyi, gyártó, forgalmazó és szolgáltató cégek, bankok, biztosítók valamint SSC, NOC és BPO szolgáltatók számára Közép és Kelet Európában.

Az érdi székhelyű ügyfelünk precíz német munkakultúrát meghonosító, nagy gyártási tapasztalattal rendelkező vállalat. Szintén érdi leányvállalatuk vezeték nélküli- és beágyazott rendszerek fejlesztésével foglalkozik. Fejlesztőcsapatuk komplett projekteken dolgozik, melyek elsősorban az autóipar területéhez kötődnek. Az érdi fejlesztőcsapatuk feladata az alapkoncepció kitalálása, a termékek szoftverének- és hardverének kifejlesztése, tesztelése és a sorozatgyártásba állítása. Ebbe a dinamikusan növekvő „beágyazott vezeték nélküli rendszerek“ fejlesztésével foglakozó csapatba keresünk PROJEKT MENEDZSER kollégát.

PROJEKT MENEDZSER (E-P10)

Főbb feladatok:

•    Fejlesztőcsapat technikai irányítása
•    Vevővel való kapcsolattartás
•    Projekt terv készítése
•    Rendszeres jelentés a vezetőség felé
•    Projekt ISO/SPICE auditokon való részvétel

A feladatok betöltéséhez szükséges:

•    Minimum 3 éves releváns csoport/projekt vezetői tapasztalat
•    Villamosmérnöki, valamint Informatikai területen szerzett egyetemi vagy főiskolai végzettség
•    Minőségirányítási módszerekkel és rendszerekkel kapcsolatos ismeretek
•    Kommunikációs angol nyelvtudás
•    Csapatmunkában való részvétel
•    Mobilitás
•    Innovatív gondolkodás

Előny:

•    Német nyelvtudás
•    Szakmai tapasztalat
•    AUTOSAR ismeret

Amit kínálunk:

•    Szakmai kihívások
•    Élvonalbeli technológiák megismerésének lehetősége
•    Szakmai fejlődés
•    Barátságos munkakörnyezet
•    Versenyképes jövedelem
•    Külföldi kiküldetési lehetőség (havonta pár nap Németországba)

Fizetés: versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye, ideje: napi 8 óra rugalmas munkaidőben, Érd (Budapestről 20-25 perc autóval, vagy a Bp-Székesfehérvár vasútvonalon Tárnok megálló – kb. 28 perc)
Kezdés: azonnal

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja magyar és angol nyelvű önéletrajzát az oldalon.
További információért kérjük, hívja a +36 30 730 2549-os számot

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió
Érd