www.cvonline.hu

Projekt menedzser asszisztens

Hozzáadva: 2017.09.24.
Hirdetés azonosító: 1075565

Energetikai tervezéssel valamint elektronikai eszközök forgalmazásával foglalkozó partnercégünk részére keresünk diák munkatársat
Feladatok:

  • Projektek SAP-ban történő kezelése, rögzítése
  • Taxirendelés vendégek részére
  • Szállodafoglalások kezelése
  • Külföldi utazások adminisztrációjának kezelése
  • Egyéb adatbázis-kezelési és dokumentációkezelési feladatok ellátása

Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű MS Office ismeret
  • SAP, SD és MM modulok ismerete
  • Valamely ütemterv készítő program ismerete ( MS Project, Primavera)

Juttatások:
  • Heti 20 órás munkavégzés
  • Bruttó 995 Ft/óra + 12500 Ft béren felüli juttatás

Előnyök:
  • Német és/vagy francia nyelvtudás

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod a megadott e-mail címre.