www.cvonline.hu

Projekt Manager

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 979300

Flex állások

PROJEKT MANAGER

mechanikai területre

Feladatok

  • Terméktranszfer irányítása és a magyarországi fémalkatrész előszerelési és késztermék összeszerelési gyártás elindítása
  • NPI projekt tervezése és kontrollingja különös tekintettel a vevői igényeknek és a belső céloknak való megfelelésre (minőség, mennyiség, határidők, költségek)
  • Fő kapcsolattartóként, eszkalációs pontként működik mind a vevő, mint a belső szervezet számára minden az NPI projekttel kapcsolatos kérdésben, különösen a technikai kérdéseket a projekt indításától annak kivezetéséig
  • Problémák eszkalálása a következő szintre, amikor az szükséges
  • Mind vevői, mind belső gyártástechnológiai sorrend módosítás (ECO) esetén a CFT (Customer Focus Team) technikai vezetése
  • Információt szolgáltat a Quotation csapatnak a meglévő vevőkhöz kapcsolódó új termékekről, tevékenységekről
  • Program Managerrel való szoros együttműködés, NPI projektek vezetése-átadása (FAPLC / FPC)
  • A minőség folyamatos javítása, Lean
  • NPI projekt csapat irányítása

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Fémmegmunkálási, fémösszeszerelési területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás elvárás
  • Olasz nyelvtudás előnyt jelent
  • Integrált gondolkodás
  • Tárgyalókészség