www.cvonline.hu

Projekt Manager

  • A hirdetés 642 napja lejárt

Siófoki központú építőipari cég, munkatársat keres azonnali munkakezdési lehetőséggel,

munkakörbe.

Az új munkatárs feladatai:

  • generálkivitelezési munkák teljes körű irányítása és koordinálása, folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal
  • helyszíni irányítás, a kivitelezés során a minőségi munkavégzés ellenőrzése
  • az eredményes befejezéshez szükséges műszaki és szervezési teendők koordinálása, ütemtervek készítése határidők betartatása
  • kapcsolattartás a megrendelővel és az alvállalkozókkal
  • Építési napló vezetése

A pozíció betöltéséhez szükséges végzettségek, tapasztalatok és ismeretek:

  • felsőfokú vagy technikusi magasépítési végzettség
  • számítástechnikai rendszer ismeretek
  • önálló, kreatív munkavégzés, kiemelkedő szervező készség
  • nagy terhelhetőség, felelősségvállalás, rugalmasság
  • legalább 5 éves szakmai gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány

Fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre kérjük elküldeni.

Helyek Somogy
Baranya
Fejér
Tolna
Zala
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő