www.cvonline.hu

Projekt manager

  • A hirdetés 903 napja lejárt

Több éve sikeresen működő, magyar tulajdonú projekt manager cég ügyfelei folyamatos, magas színvonalú kiszolgálása érdekében főállású

projekt manager munkatársat

keres.

Feladatok:

  • Részvétel pályázatok, támogatási és kifizetési kérelmek, elszámolások elkészítésében
  • Projektek nyomon követése, az előkészítés és megvalósítás végigkísérése, felmerülő problémák gyors és hatékony megoldása
  • Projektekhez kapcsolódó adatbázisok karbantartása, dokumentumok szerkesztése
  • Jelentések kidolgozása
  • Asszisztencia az ügyvezető részére

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • EU projektek (EMVA, ROP, GOP) megvalósításával, pénzügyi elszámolásával kapcsolatos tapasztalat, tanulmányok
  • Terhelhetőség
  • Nagyfokú precizitás
  • Analitikus szemlélet, probléma megoldásra törekvés
  • Képesség az önálló munkavégzésre Stressz tűrő képesség

Előny:

  • Angol, német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér és egyéb juttatások
  • Igényes munkakörnyezet
  • Izgalmas, változatos munka
  • Fiatalos csapat, közös programok

Fényképes jelentkezéseket (nettó) fizetési igény megjelöléssel várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő