www.cvonline.hu

Projekt manager

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Jász-Nagykun-Szolnok
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Nemzetközi, az autóipar területén magas színvonalat képviselő partnercégünk számára keresünk tapasztalt, proaktív új munkatársat

Projekt manager pozícióba

Feladatok:

         Projekt irányítása cégen belül, valamint a cégcsoporton belüli kapcsolattartás

         Direkt kapcsolattartás és kommunikáció a vevővel

         Kalkulációk készítésében való részvétel (termelés, logisztika, kontrolling)

         A tervezési és gyártási problémák megoldásában való aktív részvétel, a megvalósítások, módosítások nyomon követése

         Gyártási kapacitás számok ellenőrzése

         Kaizen folyamat támogatása, folyamatos fejlesztés, jobbító javaslatok megosztása

Elvárások:

         Műszaki felsőfokú végzettség

         Tárgyalóképes német /angol nyelvtudás

         Autóiparban szerzett 2-4 éves projekt menedzsment tapasztalat

         Fogékonyság új dolgok elsajátítására

         Nyitottság, kreativitás

         Készség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt

         Megbízhatóság, terhelhetőség

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség, betanulás tapasztalt kollégáktól
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális környezetben
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye keleti része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol/német nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.